Oprawa w drewniane ramy

Z prawdziwą pasją i zaangażowaniem tworzymy piękne ramy do zdjęć, obrazów, grafik czy luster w dowolnej żądanej wielkości.

Oprawiamy nie tylko obrazy, ale również koszulki, buciki dziecięce, samochodziki, telewizory i to co przyniesie nam Klient.

Posiadamy szeroki wybór passe partout.

Wykonujemy lustra na wymiar w ramie lub bez.

Stawiamy na jakość na wysokim poziomie, na każdym etapie -- produkcji -- kompozycji -- wykończenia. U nas znajdziesz ogromny wybór drewnianych, niepowtarzalnych polskich i włoskich ram (ponad 500 wzorów dostępnych od ręki) w bardzo KONKURENCYJNYCH CENACH.

Nasza pracownia znajduje się na ul. Starzyńskiego 70 w Dawidach Bankowych, 5 min jazdy od ulicy Puławskiej, gdzie serdecznie zapraszamy.

Na życzenie dojeżdżamy również do klientów.

Oprawa obrazów

W naszej ofercie znajduje się ponad 500 wzorów drewnianych ram z litego drewna, w tym oryginalne włoskie ramy pokryte wysokiej klasy lakierami, metalem, kamieniem, materiałami tekstylnymi, ekologiczną skórą.

Pokazane powyżej próbniki to przykłady, więcej zdjęć znajduje się na naszej stronie na Facebook-u, a wszystkie dostępne wzory w Pracowni.

Powyżej na zdjęciach tylko niektóre z naszych próbników, aby zobaczyć wszystkie zapraszamy do naszej pracowni.

Renowacja zabytkowych ram

Odnawiamy i poddajemy renowacji stare, zabytkowe  ramy i meble przywracając im świeżość i drugą młodość.

Lustra na wymiar w ramach

W naszej ofercie posiadamy gotowe lustra w różnych wymiarach w atrakcyjnych cenach.

Przycinamy szkło i wykonujemy lustra na dowolny wymiar.

Wklejanie luster między płytki

Świadczymy usługi wymierzenia w domu Klienta, przycięcia na dowolny wymiar i wklejania luster w domu Klienta między lub na płytki łazienkowe.

Współpraca z artystami

Artyści oprawiający u nas swoje dzieła mogą liczyć na specjalne zniżki, po szczegóły zapraszamy do kontaktu osobistego.

Zapraszamy do współpracy artystów, którzy chcą promować i sprzedawać swoją sztukę poprzez naszą firmę.

Mamy grono klientów, którzy interesują się specyficzną tematyką obrazów.

Zainteresowanych współpracą artystów prosimy o przesyłanie swoich prac mailem na adres:  pracownia@dobrarama.pl

Zu Jankowska

Studentka Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Artystka zajmuje się malarstwem i grafiką. Wykorzystuje elementy geometrii i symetrii, które łączy najczęściej z aktami i tematyką zwierzęcą. Jej prace malarskie charakteryzuje graficzny, rysunkowy, a także pop-artowy styl, którym artystka nadaje designerski charakter.

Renata Kluczynska

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Architektury Wnętrz (dyplom z wyróżnieniem 2013 r.). Aneks do dyplomu zrealizowany w Pracowni Malarstwa i Rysunku prof. Andrzeja Zwierzchowskiego. Pasjonatka wszelkich form projektowania, wyznawczyni funkcjonalnego minimalizmu oraz strukturalnej różnorodności.

www.renatakluczynska.com

Paulina Zalewska

Absolwentka Wydziału Grafiki i Malarstwa ASP w Łodzi. Dyplom uzyskała w 2008 w pracowni Grafiki Warsztatowej prof. Krzysztofa Wawrzyniaka. Zajmuje się malarstwem, grafiką i rysunkiem.

www.paulinazalewska.com

Pogotowie ramiarskie i prezentowe

Szybkość wykonania ram to nasz duży atut.

U nas nie będziesz czekał ponad tydzień lub dwa na oprawę swoich prac, wszystkie ramy posiadamy na bieżąco, co umożliwia nam na specjalne życzenie Klienta oprawić dzieło „od ręki”.

Jeśli potrzebujecie oryginalnego prezentu zapraszamy, w naszej ofercie mamy wiele gotowych oprawionych grafik, starych zdjęć, plakatów, ram, ramek i luster.

Jeśli szukacie oryginalnego prezentu na ślub znajomych, urodziny, imprezę firmową DOBRA RAMA może Wam ekspresowo pomóc. Tworzymy oryginalne oprawy, na których goście weselni, urodzinowi lub firmowi mogą się podpisać co stworzy unikalną w swoim rodzaju pamiątkę.

Mamy wiele pomysłów, zapraszamy do odwiedzenia nas.

Współpraca z klientem biznesowym

Nasza usługa polega na dobraniu, doradzeniu w zakupie odpowiednich obrazów, grafik poprzez ich oprawę i powieszenie w biurze lub domu klienta.

Instagram

Chcesz zobaczyć więcej prac i zdjęć z pracowni?

Wejdź do naszej galerii na Facebook.